درباره آکادمی فن آوران بیشتر بدانید!

در سالیان اخیر بدلیل ایجاد نارضایتی در آموزشهای آکادمیک و کاربردی نبودن رشته های فنی برای ورود دانشجویان به بازار کار و صنعت که ناشی از عدم تطابق دروس با صنعت روز دنیا می باشد ، جای خالی موسسه هایی که بتواند آموزش های کاربردی برای ورود افراد به بازار کار وصنعت را فراهم آورد بیش از گذشته احساس می شود . از این رو آموزشگاه فن آوران گنبد کاووس در سال 1400 با تلاش و پشتکار کار تیمی از جوانان کارآفرین شروع به کار نمود . در این آموزشگاه تمامی دوره های رشته الکترونیک به صورت کارگاه های عملی  با امکانات بروز برگزار می گردد . این دوره ها ویژه افرادی است که به دنبال ایجاد شغل ، شغل دوم برای افزایش درآمد ، ارتقا سطح شغلی ، یادگیری حرفه یا تکنیکی با مدرک بین المللی فنی و حرفه ای می باشند ، است .

تیم فن آوران با مدیریت مهندس سجاد ناصری در این سال ها تمام تلاش خود را به کار گرفته تا باری از مشکلات اشتغال جامعه برداشته شود و در این راستا تمامی آموزش ها همگام با وضعیت روز بازار کار و صنعت توسط اساتید با تجربه عملی و مجرب برگزار می شود . هدف اصلی مجموعه کسب رضایت حداکثری از مشتریان و همگام بودن با کارآموزان از آموزش تا اشتغال می باشد .

 

مزایای شرکت در دوره های آموزشی فن آوران

1. اعطای مدرک فنی و حرفه ای با امکان ترجمه و دارابودن شاخص بین المللی به کارآموزان

2. آموزش عملی در کارگاه و تمرین و تکرار توسط کارآموز جهت آماده سازی ورود به بازار کار

3. پشتیبانی نامحدود آموزشی پس از پایان دوره برای کارآموزان توسط آموزشگاه و اساتید دوره

4. استفاده از اساتید با تجربه در صنعت جهت تدریس و انتقال تجربه آنها به کارآموزان

5. تجهیز کارگاه های آموزشی و تفکیک آن ها با فضای مناسب برای فعالیت عملی کارآموز

6. برگزاری دوره های معرفی کسب و کار و نحوه ی راه اندازی و تبلیغات شغل برای ورود کارآموزان به بازار کار

و …

پلی میان آموزش و بازار کار

اگر به دنبال ارتقا سطح کیفی زندگی و کاری خود هستید ما در فن آوران به شما کمک می کنیم تا بهترین نتیجه ممکن را از تصمیم خود بگیرید . کافیست توانایی و علاقه خود را بشناسید و دوره آموزشی خود را در فن آوران انتخاب کنید. شعار ما همراهی شما عزیزان از آموزش تا اشتغال می باشد و بر این هدف اصرار داریم و از هیچ کمکی برای ایجاد نتیجه مطلوب برای کارآموزان خود دریغ نخواهیم کرد .